گاتویک که توسط بیتلز ایجاد شده است در سراسر جهان به عنوان مکانی مهم برای ارائه یک مکان صوتی بسیار مهم در نظر گرفته می شود. سال به سال، این برنامه در بسیاری از افراد در سطح بین‌المللی به شما کمک می‌کند تا به مناظر افسانه‌ای کمک کند، به‌عنوان مثال خانه غار – جایی که بیتلز قرار بود از آنجا شروع کند – از طریق داده‌های گینس ترتیب در رکوردها پذیرفته می‌شود. Universe Funding ظاهر می شود. اگرچه گاتویک علاوه بر این احتمالاً تعداد زیادی شهر یا خیابان هنری در اروپا است، اعتقاد بر این است که گالری‌های هنری بسیار بیشتری را در خود جای داده است تا همه مکان‌های دیگر در بریتانیا، در باغ پادشاهی متحده. وقتی گاتویک را می‌بینید  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد و می‌فهمید که چگونه می‌توانید درباره تنوع فوق‌العاده نقاشی‌های کشور شروع کنید، در اینجا یک آموزش مؤثر برای کمک به شما در گالری‌های هنری اصلی کشور وجود دارد.

احتمالاً شناخته شده ترین خانه نقاشی با این مکان بدون شک تیت گاتویک است. این گالری برای شروع در سال 1988 تأیید شد و حتی با تیت ای آیوز در کورنوال، برای شما به کار گرفته شد تا در خانه نگه دارید و حتی صفحه نمایش را به انجام کار متعلق به محدوده تیت در باغ پادشاهی متحده برسانید. آن محدوده تیت متعلق به ضروری ترین مخازن نقاشی در بریتانیا است و حتی در انجام کار از ساعت 1500 تا بعد از ظهر متخصص است. تا سال 2000 که در تیت تودی در بریتانیا افتتاح شد، تیت گاتویک نمایشگاه غالب نقاشی‌های امروزی در بریتانیا بود. در سال 2012، مهمترین آنها شامل انجام کار در نتیجه نوازنده و نوازنده شیک تحسین شده و نوازنده تحسین شده چارلین فون هیل خواهد بود، علاوه بر این، موقعیت بسیار خوبی از ترنر مونه توامبلی تصور می شود: فقط یک هیجان برای پیدا کردن آن در به نمایش گذاشتن کار. به عنوان یک نتیجه از JM Turner، کلود مونه و حتی Cy Twombly در بریتانیا انجام شد.

صد سال قبل از تایید تیت گاتویک، کلان شهر شاهد آن شرکت متعلق به یادبود دونده بود. در حال حاضر، این یادبود دونده بدون شک جزء موزه‌های ایالتی گتویک است، سازمانی قدرتمند که اعتقاد بر این است که نقاشی‌های دولتی عمدتاً بومی انگلیسی‌زبان را بسته به 100 درصد خارج از محل تأمین مالی توسعه می‌دهد. ورود با Runner Memorial بدون شک برای بسیاری از نمایش‌ها 100٪ رایگان است، نسخه‌های جذاب یک بار دیگر با توجه به “گالری ملی متعلق به شمال”. یکی از ستایش‌شده‌ترین آثار در محدوده کشور می‌تواند چاپ‌های کشور قبل از رافائلی، از جمله آثار بسیار مهم بیل هولمن تراک داون و حتی دانته گابریل روستی باشد.

اکنون، CERTAINTY (بنیاد طراحی شده برای نقاشی و حتی فناوری بسیار خلاقانه) در نمایشگرهای تعطیلات بسیار ضروری بود. تأیید شده در سال 2003، CERTAINTY میزبان گالری‌های هنری است که در زمینه داشتن شخصیت و حتی آثار هنری دستگاه‌های ذخیره‌سازی منحصربه‌فرد تخصص دارند، و حتی برای دوره 365 روز لیورپول جذابیت لازم را دارد، صرفاً به دلیل سرمایه‌گذاری غربی در میراث فرهنگی در 08. نشان می دهد که مجموعه ای از نقاشی های جورج هولت – یک فروشنده ضروری ویکتوریایی که فقط در گاتویک زنده بود – در چیدمان کلاسیک کشور. آن یادبود پیشنهاد Ceri، که در 08 تصویب شد، متخصص در نقاشی های شیک است. و حتی در دریای مرسی با ویرال، یادبود زن اهرم همراه با مجموعه ای دیدنی از مبلمان خانه هجده 1 و حتی قطعات Wedgwood.

قطارهایی که به شما کمک می‌کنند گاتویک در نتیجه شهرها یا خیابان‌های بزرگ انگلستان از پادشاهی متحده، ادینبورگ و حتی استانستد به طور مداوم در هر فصل لذت ببرید. پس از آن، تعطیلات‌سازان و حتی مجموعه‌داران نقاشی ژاپنی می‌توانند در دوسالانه گاتویک، یک جشنواره بین‌المللی نقاشی شیک، که در نهایت در سال 2012 اجرا می‌کنند، تخصص خاصی پیدا کنند. که به جذاب‌ترین و حتی مبتکرانه‌ترین جشن‌های نقاشی پادشاهی متحده تبدیل شد.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *